Станом на 22 січня по Одеській області температура повітря вдень від – 6 до – 16 , місцями опади у вигляді снігу. На 23 січня прогнозується температура вночі від -12 до -15 , вдень від -9 до -15 , хмарно без опадів.

Аварійними бригадами районних та міжрайонних управлінь водного господарства Одеського облводресурсів з 17 по 22 січня проводилися роботи по розчистці снігових наметів на водогосподарських об’єктах та  в населених пунктах та на автошляхах (за зверненнями органів місцевого самоврядування) на території Одеської області. В результаті проведеної роботи:

Дністровським МУВГ: розчищено 6 вулиць с. Маяки, 2 вулиці  с. Березань, 3 вулиці с. Троїцьке, ділянки траси Маяки-Біляївка,         Біляївка-насосна станція Ш.Балка, Березань-НСП-9, Маяки – НСП-1 та розчищено під’їздні дороги до інших насосних станцій, територія бази Дністровського МУВГ та бази 3-з експлуатаційних дільниць ДМУВГ. Виконано роботи загальною протяжністю – 57 км.

Б-Дністровським МУВГ: розчищено 2 вулиці в с.Бритівка, (8 км), під’їзд до дитячого садку та школи (8 км) , територія бази управління, експлуатаційної дільниці , дороги до насосних станцій.

Ізмаїльським УВГ: розчищено на протязі 50 км траси Ізмаїл-Каланчак та прилеглих доріг. Розчищено дороги до насосних станцій управління, бази 5-ти експлуатаційних дільниць ІУВГ, територія спорткомплексу «ФОК», «Авангард» та територія бази ІУВГ загальною площею 29,5 га.

 Болградським МУВГ: розчищено вулиці с.Нагірне, під’їздні дороги від сіл Нагірне, Орловське (13,0 км) до Ренійської експлуатаційної дільниці та ГНС «Нагорне» ,під’їздна дорога від Криничанської дільниці до траси Ізмаїл- Болград (1 км).

 Татарбунарським МУВГ: розчищено 10 вулиць м.Татарбунари (40 км), 10 вулиць с.Струмок (38 км), 2 вулиці с.Спаське (18 км), автодорога Одеса-Рені від 143 до 133 км, від 143 до 157 км , автодорога Татарбунари-Дмитрівка (7 км), автодорога Татарбунари-Глибоке (7 км), під’їзд до полігону побутових відходів, території бази управління, експлуатаційних дільниць та під’їзди до насосних станцій управління.

 Саратським УВГ: розчищено провулок Високий в смт Сарата (1 км), вул.Первомайська в с.Зоря (0,5 км),вулиця Радянська в с.Михайлівка (2 км), вул.гагаріна в с.Білолісся (1,5 км), ,території бази управління (0,5 км), експлуатаційної дільниці (1 км) та під’їзди до насосних станцій управління.

Овідіопольським УВГ: розчищено 2 вулиці м.Овідіополь (20 км), траса Овідіополь-Петродоліна (60 км), дорога Хутор-Ленінталь (10 км), території бази управління, експлуатаційних дільниць та під’їзди до насосних станцій управління.

Кілійським УВГ: розчищено10 вулиць м.Кілія (120 км), під’їзних доріг до 48 насосних станцій управління ( 180 км), трасу доріг п. Омарбія та с.Василівка (20 км), очищено вручну території бази управління, експлуатаційних дільниць, 48 насосних станцій( 21 тис. м2), дорогу від м.Кілія до насосних станцій і площадок Кілійського групового водопроводу.

Для виконання робіт фахівцями водгосподарських організацій Одеськог облводресурсів було задіяно 21 одиницю техніки (з них 8 одиниць важкої техніки) та близько 300 працівників підвідомчих організацій.

Роботи по розчистці снігу продовжуються.