З 17 по 19 січня 2016 року випала понаднормова кількість снігу. Станом на 20 січня по Одеській області температура повітря  від – 4 до – 17. В районах області прогнозується хмарність, місцями опади в вигляді снігу.

Аварійними бригадами районних та міжрайонних управлінь водного господарства Одеського облводресурсів продовжуються роботи з розчищення снігових наметів. 20 січня 2016 р. було задіяно 20 одиниць техніки (з них 7 одиниць важкої техніки) та 220 працівників підвідомчих організацій.

Для упередження виникнення надзвичайних ситуацій та нещасних випадків фахівців на водогосподарських об’єктах Одеської області постійно проводиться інформування Диспетчерських центрів підвідомчих організацій та кожні три години інформування Аналітично-диспетчерського центру Одеського облводресурсів про вжиті заходи та ситуацію в підпорядкованих районах.

Роботи з розчистки снігу проводяться не тільки на водогосподарських об’єктах, а й в населених пунктах та на автошляхах за зверненнями органів місцевого самоврядування.