25-26  жовтня 2016 року в приміщенні Одеської гідрогеолого-меліоративної експедиції відбулась робоча нарада  на тему: Результати роботи РВВР за 9 місяців 2016 року. Імплементація Україною Водної Рамкової Директиви Європейського союзу 2000/60/EС.

 На семінар були запрошені фахівці регіонального відділу водних ресурсів Одеської ГГМЕ.

Заступник начальника Одеського облводресурсів Кічук Іван Дмитрович поставив основні завдання відділу водних ресурсів в сучасних умовах роботи з водокористувачами та органами місцевого самоврядування. Розповів про зміни у водному законодавстві України. Окремо розглянуто питання щодо вимог Водної рамкової директиви ЄС 2000/60/EС та покращення роботи з місцевими органами самоврядування щодо безхазяйних ГТС й обстеження стану водних об’єктів.

Заступник начальника відділу ВВР та МВ Одеського облводресурсів Бужинська Ольга Миколаївна доповіла про забезпечення удосконалення Одеським облводресурсів впровадження ГІС системи на прикладі проекту «Водні об’єкти Одеської області» створеного на базі ГІС системи.

Окремо інженерами відділу були надані звіти по підсумкам роботи за 9 місяців по районах та розглянуто проблемні питання щодо водного фактору.

Прийнято відповідне протокольне рішення.

0_ZPm9YwpdA

SAM_3067

SAM_3069