13.06.2017 року в Одеській облдержадміністрації відбулася робоча зустріч щодо перспективи будівництва сучасних і реконструкції діючих очисних споруд, систем водопостачання та водовідведення на півдні Одеської області із залученням іноземних інвесторів, девелоперів та підрядників за участю голови обласної ради Анатолія Урбанського, голови депутатської групи облради «Стратегія ЄС для Дунайського регіону» Юрія Маслова, директора КП «Бюро регіонального розвитку» Юрія Махненка, заступника начальника Одеського облводресурсів Івана Кічука, директора регіонального проектно-вишукувального інституту «Укрпівдендіпроводгосп» Олега Чижика, директора ДП „Одеська об’єднана дирекція будівництва водогосподарських об’єктів” Георгія Бузіяна  та делегації Грецької Республіки.

До складу делегації увійшли представники Афінської компанії EYDAP: Константінос Вафеядіс – виконавчий член Ради директорів компанії, Константинос Пападакис – технічний директор «EYDAP», Полідорос Зеккос- керівник «TECOMA».

Заступник начальника Одеського облводресурсів Іван Кічук, директор ДП „Одеська об’єднана дирекція будівництва водогосподарських об’єктів” Георгій Бузіян та директор інституту «Укрпівдендіпроводгосп» Олег Чижик доповіли про сучасний стан групових водопроводів на півдні Одеської області.

В ході обговорення представниками делегації Грецької Республіки було поставлено низку запитань щодо подальшого будівництва Татарбунарського та Кілійського групових водопроводів.

Представники делегації Грецької Республіки наголосили, що окрім будівництва водоводів необхідно також передбачати системи водовідведення та каналізації. Необхідно визначити конкретну ділянку будівництва та зосередити на ній увагу. Всю проектну та тендерну документацію необхідно адаптувати під Європейські стандарти. Першою стадією допомоги стане саме підготовка усієї необхідної документації. Необхідно впевнення, що фінансова допомога буде використана максимально ефективно з мінімальними експлуатаційними витратами.

Далі у програмі грецької делегації передбачається візит до південних міст Одещини. Ознайомлення зі станом очисних споруд, мереж водопостачання та каналізації у Білгород-Дністровському, селищі Затока, у місті Ізмаїл та Кілії.  

DSC_2597

DSC_2596

DSC_1251

DSC_1252

DSC_1253