В цьому році поливний сезон розпочато 18 березня що  на 12 днів раніше минулого поливного сезону.  Роботу розпочато з заповнення каскаду водосховищ Татарбунарським МУВГ, заповнювалися технологічні водосховища у Біляївському, Ізмаїльському, Болградському та Овідіопольському районах . На проведення таких заходів за державні кошти  перекачано  18,3 млн. м3 води.

З метою подачі якісної води водокористувачам, перед початком поливного сезону управліннями облводресурів проведено також за державн кошти водообмін та опріснення водосховищ і каналів у Татарбунарському, Овідіопольському та Кілійському районах , об’ємом 2,8 млн. м3 на суму 275,2 тис. грн. З метою запобігання підтоплення сільськогосподарських угідь, перед поливним сезоном, в області проведено відкачку колекторно-дренажних вод в об’ємах – 59,2 млн. м3 та витрачено майже 1940 тис.грн.  що на 780 тис. грн. менше минулого року.  Всього протягом року на кінець вересня перекачано 267,3 млн.м3, води, що на рівні 2015 року.

Протягом року  полито 36,6 тис. га. та виконано 97 тис. гектарополивів. В точку водовиділу подано 118,3 млн. м3. із них на рисові чеки подано 94,6млн. м3. що майже на рівні минулого року. За  скорегованим  планом  поливу  передбачалося у вересні-жовтні виконати 1,2 тис. га вологозарядкових поливів, але у зв’язку з тим, що в середині вересня в південних районах області випало майже три поливні норми дощу та значно знизилась температура повітря, що сприяло суттєвому зменшенню випаровування з поверхні ґрунту, водокористувачі припинили заказувати воду на полив.