Начальник Ізмаїльського УВГ П.І.Жечков

2 квітня 2016 року відзначатиме свій 55 – річний ювілейний день народження Жечков Панас Іванович  –  начальник  Ізмаїльського управління водного господарства.

             Жечков Панас Іванович   народився 02.04.1961 року.  в смт. Суворово, Ізмаїльського району, Одеської області.

            Після закінчення у  1980 році Миколаївського сільськогосподарського технікуму де отримав  кваліфікацію техніка – будівельника розпочав свою трудову діяльність  в Приморському районі  на Приморській птахофабриці   на посаді майстра – будівельника.

  В 1983 році  був призначений на посаду  майстра Ізмаїльського міжколгоспдорбуду.  В період з 1984р. по  1990р. без відриву від виробництва навчався  в Одеському інженерно-будівельному інституті по закінченню якого отримав кваліфікацію інженера-будівельника. З 1990-2002 роки  – майстер ПМК-15 ; директор ДП «Транспослуги» ОАО ПМК-15 .

           В 2002 році призначений на посаду начальника Суворовської дільниці Ізмаїльського управління водного господарства, а у 2006 році приступив до виконання обов’язків начальника Ізмаїльського управління водного господарства де працює по теперішній час.

          За весь час своєї трудової діяльності в Ізмаїльському управлінні  показав себе  висококваліфікованим спеціалістом. В роботі принциповий, наполегливий  і послідовний. Ініціативний, висококваліфікований фахівець, талановитий керівник. Вніс вагомий внесок в розвиток меліорації на півдні України. За його безпосередньої участі і під його керівництвом                      розроблені проекти  та здійснено  будівництво, реконструкції та ремонт  водогосподарських об’єктів в Одеській області. Має високі теоретичні знання  та великий досвід в своїй роботі. Грамотно володіє всіма ситуаціями, які складаються під час трудової діяльності. Має стійкий характер при вирішенні проблем управління і не дивлячись на це він остається скромною людиною, яка ніколи не ставить себе першим.

          Завдяки вдалому поєднанню ділових якостей і таких рис характеру, як щирість, доброта  і людяність, Панас Іванович  користується повагою і авторитетом серед колег.           

          Являється керівником Ізмаїльської районної організації роботодавців.

         За багаторічну сумлінну працю  в галузі водного господарства Панас Іванович нагороджувався Почесною  грамотою Держводагентства  та  Ізмаїльської  райдержадміністрації.

 

Колектив Одеського обласного управління водних ресурсів вітає Панаса  Івановича з ювілеєм і бажає йому міцного здоров’я, родинного затишку, невичерпної енергії та довгого і щасливого життя!