Держводагентство оголошує конкурс на кращий дизайн поштової марки з нагоди Всесвітнього дня води (22 березня)

Опубліковано

Відзначення Всесвітнього дня води було започатковано у 1993 році за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Офіційна тема відзначення Всесвітнього дня води у 2018 році – Природа для води. Всесвітній день води зосереджує увагу на важливості загального доступу до чистої…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 січня 2018 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади січня складає 102 см над „0” поста. За багаторічними даними у першій декаді січня найвищий рівень на водомірному посту…(Детальніше…)

Інформація про виконання Одеським облводресурсів програми моніторингу поверхневих вод у грудні 2017 року

Опубліковано

Державна програма моніторингу поверхневих вод Одеської області виконується згідно з наказом Держводагентства від 10.02.2015р. №14 «Щодо затвердження Програми державного моніторингу довкілля в частині проведення Держводагентством радіологічних і гідрохімічних спостережень за станом поверхневих вод у контрольних створах». У грудні 2017 року…(Детальніше…)

Вітаємо з ювілеєм Н.І.Голеню

Опубліковано

11 січня 2018 року виповнюється 55 років начальнику відділу використання водних ресурсів та моніторингу вод Одеського облводресурсів Голені Ніні Іванівні   Шановна Ніно Іванівно, щиро вітаємо Вас з ювілеєм!   Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та…(Детальніше…)

МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!

Опубліковано

  Фахівці Одеського облводресурсів стали помічниками Святого Миколая. Неможливо було бути байдужими щодо прохання матері та її синочка про придбання подарунка на Новий рік, тим паче що маленький Ваня (2 роки) народився на Новий рік та у півроку переніс клінічну…(Детальніше…)