XV Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE – 2017»

Опубліковано

З 7 по 9 листопада 2017 року на території Міжнародного виставкового центру відбулась чергова XV Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE – 2017», у рамках Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства». Від Держводагентства відкрила Конгрес Голова агентства Овчаренко…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 листопада 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади листопада складає 78 см над „0” поста. За багаторічними даними у першій декаді листопада  найвищий рівень на водомірному посту…(Детальніше…)

Інформація про виконання Одеським облводресурсів програми моніторингу поверхневих вод у жовтні 2017 року

Опубліковано

Державна програма моніторингу поверхневих вод Одеської області виконується згідно з наказом Держводагентства від 10.02.2015р. №14 «Щодо затвердження Програми державного моніторингу довкілля в частині проведення Держводагентством радіологічних і гідрохімічних спостережень за станом поверхневих вод у контрольних створах». У жовтні 2017 року…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 21 по 31 жовтня

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець третьої декади жовтня складає 61 см над „0” поста. За багаторічними даними у третій декаді жовтня найвищий рівень на водомірному посту…(Детальніше…)