14 квітня 2016 року на базі  Новодністровського РУВР  відбулась чергова щорічна  Міжнародна та Міжвідомча нарада з питання розгляду пропозицій щодо встановлення режиму еколого-репродукційного попуску в пониззя р. Дністер в умовах водності, що нижче за норму.

Засідання відбулося за участю представників Держводагентства України, Дністровсько-Прутського БУВР, Новодністровського РУВР, Державного агентства рибних ресурсів України, Одеського облводресурсів, Агентства «Apele Moldovеі», НЕК «Укренерго»,  ПАТ «Укргідроенерго», Департаменту екології Чернівецької і Хмельницької облдержадміністрацій  та інших відомств. 

Враховуючи пропозиції всіх учасників водогосподарського комплексу басейну Дністра, температурний режим води у пониззі Дністра на водпосту Маяки та прогноз Укргідрометцентру, а також гідрологічну ситуацію, яка склалась в 2015 році і може повторитися в поточному,  екологічний попуск  в 2016 році вирішено розпочати    16 квітня тривалістю  всього 2 тижні в обсягах 300  м3/с .

        У випадку формування дощових паводків, режим роботи з Дністровського водосховища під час екологічного попуску буде встановлюватись в робочому порядку оперативною робочою групою  Міжвідомчої комісії  у кожному  конкретному випадку, з урахуванням     прогнозів Укргідрометцентру.

              Щоденні дані екопопуску будуть висвітлюватись на сайті Дністровсько-Прутського БУВР в розділі “Водогосподарська ситуація”.