23 березня 2016 року відбулась зустріч представників Одеського облводесурсів зі студентами 2 курсу Гідрометеорологічного інституту Одеського державного екологічного університету (ОДЕКУ) з нагоди святкування Всесвітнього Дня Води та з метою їх професійної орієнтації. Подібні зустрічі стали вже традиційними.

Відкрив зустріч професор кафедри гідрології Кулібабин Олександр Григорович, якій розповів про спеціалізації кафедри гідрології та представив гостей.

ODEKU 002

Начальник відділу техногенно екологічної безпеки Одеського облводресурсів Верис Наталія Сергіївна в своєї презентації розповіла про структуру облводресурсів, впровадження басейнового принципу управління водними ресурсами Одеської області, участь у природоохоронних акціях, а також про специфіку роботи відділу, зокрема, про організацію протиповеневого захисту, створення аварійних бригад та аварійного запасу, дії під час проходження повені та паводків.

ODEKU 020

Провідний інженер служби міжнародного співробітництва Одеського облводресурсів Романчук Олег Кімович (випускник Одеського гідрометеорологічного інституту 1983 року) привітав присутніх з Всесвітнім Днем Води  та розповів про співпрацю з ОДЕКУ.

ODEKU 006

Начальник регіонального відділу водних ресурсів Одеської гідрогеолого- меліоративної експедиції Кушнір Сергій Анатолійович (випускник ОДЕКУ 2004 року) в своєї презентації розповів про роботу організації, зокрема про виконання програми водогосподарського моніторингу.

ODEKU 016

Викладачі кафедри гідрології ОДЕКУ розповіли про процес навчання, співпрацю ОДЕКУ та Одеського облводресурсів в навчанні студентів, підвищенні кваліфікації викладачів, висловили подяку гостям за цікаві виступи та привітали всіх зі святом.

ODEKU 007