23 березня 2016 року відбулась зустріч представників Одеського облводесурсів oouvr.gov.ua (Верис Н.С.- начальник відділу техногенно-екологічної безпеки, Романчук О.К.- провідний інженер служби міжнародного співробітництва, Кушнір С.А. – начальник відділу водних ресурсів Одеської гідрогеолого- меліоративної експедиції, Бортова Г.С. інженер відділу водних ресурсів Одеської гідрогеолого- меліоративної експедиції) зі студентами 2 курсу Гідрометеорологічного інституту Одеського державного екологічного університету (ОДЕКУ) odeku.edu.ua з нагоди святкування Всесвітнього Дня Води та з метою їх професійної орієнтації. Подібні зустрічі стали вже традиційними.

Відкрив зустріч професор кафедри гідрології Кулібабин Олександр Григорович, якій розповів про спеціалізації кафедри гідрології та представив гостей.

Начальник відділу техногенно-екологічної безпеки Одеського облводресурсів Верис Наталія Сергіївна привітала присутніх з Всесвітнім Днем Води та в своєї презентації розповіла про роботу Одеського облводресурсів, водні ресурси Одеської області, впровадження басейнового принципу управління водними ресурсами, а також про специфіку роботи відділу, зокрема, про дії під час проходження повені та паводків.

Було показано презентацію «Цікаві факти про воду».

Начальник регіонального відділу водних ресурсів Одеської гідрогеолого-меліоративної експедиції Кушнір Сергій Анатолійович (випускник ОДЕКУ 2004 року) в своєї презентації розповів про роботу організації, зокрема про виконання програми водогосподарського моніторингу, участь у природоохоронних акціях. Було показано відеоролик про властивості води.

Викладачі кафедри гідрології ОДЕКУ Кулібабин Оленсандр Григорович та Кічук Наталья Сергіївна розповіли про процес навчання, співпрацю ОДЕКУ та Одеського облводресурсів в навчанні студентів, підвищенні кваліфікації викладачів, висловили подяку гостям за цікаві виступи та привітали всіх зі святом.

WW009

WW016

WW017

WW 038