22 березня 2016 року у с.Паланка Республіки Молдова представники Одеського облводресурсів, Дністровсько-Прутського БУВР, водогосподарських організацій Республіки Молдова взяли участь у міжнародному круглому столі в рамках відзначення Всесвітнього дня води. Під час зустрічі було розглянуто ряд питань щодо результатів реалізації проекту «Попередження і захист від паводків у верхній частині басейнів річок Прут і Сірет шляхом впровадження сучасної системи моніторингу з автоматичними станціями – EAST AVERT» для української сторони, проведення цьогорічного еколого-репродукційного попуску в пониззя Дністра, спільного та раціонального використання транскордонних водотоків, а також були розглянути питання, які необхідно обговорити під час наступних зустрічей Уповноважених Урядів України та Молдови.

23 березня 2016 року відбулась зустріч представників Одеського облводресурсів зі студентами 2 курсу  Одеського державного екологічного університету з нагоди святкування Всесвітнього дня води та з метою їх професійної орієнтації.

23 березня 2016 року для учнів 6-7 класів Одеської ЗОШ №44 представником Одеського облводресурсів проведено відкритий урок щодо раціонального та дбайливого використання води, присвяченого до «Всесвітнього дня води» з метою розширень знань серед учнів. Під час відкритого уроку проведена екологічна вікторина та конкурс малюнків, за результатами яких активні учасники були нагороджені грамотами та призами.

Підвідомчими управліннями Одеського облводресурсів з нагоди Всесвітнього дня води виконані наступні заходи:

Татарбунарське МУВГ: Проведено відкритий урок з учнівською молоддю ДЗН ТПТАУ на тему водні ресурси Татарбунарського району та їх збереження. У районній газеті «Татарбунарский вестник» була розміщена стаття «Основа всього живого».

       Саратське УВГ: На прибережних захисних смугах водних об’єктів (р.Сарата та балка Курудера) було висаджено дерева, проведено впорядкування ПЗС. На базі Саратського УВГ  проведено впорядкування санітарно-захисної зони артсвердловини та спільно з органами місцевого самоврядування проведено урочисті збори, присвячені Всесвітньому дню води, де проаналізовано водогосподарську обстановку в районі та розглянуті питання збереження, охорони і раціонального використання водних ресурсів Саратського і Тарутинського районів.

Овідіопольське УВГ: В Овідіопольській районній станції юних техніків фахівцями управління з представниками органів місцевого самоврядування, представниками Овідіопольської організації Всеукраїнської Дитячої Спілки «Екологічна варта», Нижньодністровського національного природного парку було проведено засідання круглого столу на тему «Екологічні проблеми Дністровського лиману». Було відзначено грамотами та подарунками  з нагоди  проведення Всесвітнього дня води педагогів за активну участь у збереженні водних ресурсів, активістів природоохоронного руху, а також переможців конкурсу «Дністровські замальовки». Працівниками управління проведено впорядкування території Овідіопольського УВГ та ПЗС Санжейського водосховища. Опубліковано статтю в районній газеті.

 Болградське УВГ:  Фахівцями управління проведена навчальна екскурсія для учнів 9-х класів Криничненської ЗОШ, присвячена Всесвітньому дню води. Надруковано 2 статті у Болградській та Ренійській районних газетах.

  Ізмаїльське УВГ: Проведено відкритий урок та конкурс малюнків і дитячих творчих робіт для учнів молодших класів Суворівської СШ з нагородженням  учасників грамотами і подарунками; здійснено упорядкування території Ізмаїльського УВГ, посадку кущів і квітів. Надана стаття «Вода – источник жизни» у ЗМІ з нагоди святкування Всесвітнього дня води.

         Білгород-Дністровське УВГ: Проведено висадку дерев та впорядкування території УВГ та НС. Спільно с органами місцевого самоврядування проведено впрорядкування ПЗС річок Алкалія, Каплань та інших водних об’єктів на території чотирьох сільських рад. Надруковано статтю в ЗМІ. Спільно з районною радою проведено конкурс до Дня води серед школярів Білгород-Дністровського району, переможців конкурсу нагороджено цінними подарунками.

Кілійське УВГ: Проведено екскурсію для учнів 7 класу  Кілійського НВК ЗОШ на Кілійський груповий водопровід, проведено прибирання прилеглих територій до насосних станцій, підвідних каналів та експлуатаційних дільниць. Надруковано 2 статті у районних газетах, надано інтерв’ю на міському телеканалі.

Одеська ГГМЕ: Проведено відкриті уроки на тему «Раціональне та дбайливе використання водних ресурсів» у ЗОШ №127 м.Одеси та в Усатівській школі-гімназії, проведено упорядкування території і квітників на базі ОГГМЕ. Фахівцями регіонального відділу водних ресурсів відповідно до територіального розподілу були проведені відкриті уроки в школах 15 районів області, організовані суботники з мешканцями сіл, організовано проведення дитячих конкурсів малюнків, надано 12 статей «Вода – джерело життя» до районних газет.