В рамках проекту ЄС «Підтримка України з апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» в м. Одеса 13-14 вересня 2016 року відбувся семінар з імплементації Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС.

Учасниками від Одеського обласного управління водних ресурсів були:  заступник начальника Одеського облводресурсів Кічук Іван Дмитрович, начальник відділу водних ресурсів Білгород-Дністровського управління водного господарства Давидович Лариса Петрівна та провідний інженер відділу використання водних ресурсів Одеської гідрогеолого-меліоративної експедиції Кушнір Сергій Анатолійович.

Протягом даного семінару проводились 4 тренувальні сесії. У перший день темами першої та другої сесій були: «Визначення меж районів річкових басейнів та суббасейнів» (Олексій Ярошевич, експерт з водної політики), «Визначення меж районів річкових басейнів – проект наказу мінприроди» (Оксана Коваленко, експерт з ВРД) та «Ідентифікація (виділення ) та типологія поверхневих водних тіл» (Олексій Ярошевич, експерт з водної політики), «Виділення водних тіл дельти Дунаю» (Олег Д’яков, національний експерт МКЗД, Центру регіональних досліджень). Питання, які розглядувались наступного дня на третій та четвертій тренувальних сесіях полягали у наступному: «Визначення істотно змінених та штучних водних тіл» (Оксана Коноваленко, експерт з ВРД), «Попередня оцінка ризику затоплення»(Костянтин Тітов, експерт з паводкової директиви), «Попередня оцінка ризику затоплення – конкретні приклади» (Радован Гілберт, запрошений міжнародний експерт), «Попередня оцінка ризику затоплення – досів країн ЄС» (Елеонора Барткова, ключовий експерт).

сем_2

сем_3

сем_в_Одессе