Bevzuk_veb

13 березня 2016 року головному бухгалтеру відділу бухгалтерського обліку та звітності Одеського обласного управління водного господарства Бевзюк Ользі Василівні виповнюється 55 років з дня народження.

Ольга Василівна Бевзюк народилась 13 березня 1961 року, в м. Котовськ Одеської області.

Трудову діяльність розпочала з вересня 1978 року на посаді лаборанта фізичного кабінету середньої школи № 1 в м. Котовськ. З вересня 1979 року по липень 1984 рік навчалась у Одеському державному університету імені І.І. Мечникова. З серпня 1984 року працювала вихователем інтернату середньої школи № 1 в м. Котовськ, з вересня 1984 року вчителем математики. З грудня 1986 року працювала на посаді секретар-завідувач відділу навчаючий молоді та піонерів Котовського міського ЛКСМ України». З січня 1988 року працювала вихователем школи інтернату в м. Котовськ. З січня 1991 року працювала інспектором по військовому обліку і бронюванню Південного-Сахалінського міського воєнкомату, з квітня 1992 року – помічником начальника відділення. З грудня 1993 року працювала бухгалтером по обліку і реалізації готової продукції 46 Авторемонтного заводу, з жовтня 1995 року була переведена на посаду заступника головного бухгалтера військової часті А-3926, з жовтня 2007 року переведена на посаду заступника головного бухгалтера Одеського автомобільного ремонтного заводу.

З лютого 2008 року була призначена на посаду провідного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку Одеського обласного виробничого управління по водному господарству, з лютого 2010 року – на посаду виконуючий обов’язки головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності, з квітня 2010 року – на посаду головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності, з грудня 2011 року – на посаду головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності Одеського обласного управління водних ресурсів, де працює на цей час.

За час своєї трудової діяльності в Одеському облводресурсів показала себе кваліфікованим, досвідченим працівником у своїй справі, дбайливо ставиться до роботи. Необхідними інструкціями й законодавчими матеріалами користується грамотно. В роботі принципова, наполеглива і послідовна у рішенні всіх виробничих питань. Надає практичну допомогу зі всіх питань своїм підлеглим і співробітникам. До виконання будь-якої роботи ставиться принципово. Глибоко вникає в суть дорученої справи і виконує її добросовісно, в термін. Чесна, вимоглива до себе і підлеглих. Користується повагою і авторитетом колег.

Нагороджувалась: Грамота Одеського облводгоспу у 2009 році, Подяка Одеського облводгсопу у 2010 році, Почесна грамота Держводагентства України у 2011 році, Почесна грамота Одеської обласної ради у 2014 році.

 

Колектив Одеського облводресурсів щиро вітає

Ольгу Василівну з ювілеєм!

 

Хай здоров’я, радість і достаток,

Сиплються не мов вишневий цвіт

Хай малює доля з буднів свято,

І дарує Вам багато літ!