Звіт про діяльність Одеського обласного управління водних ресурсів за І квартал 2017 року

Опубліковано

Основною метою бюджетної програми «Експлуатація загальнодержавних і міжгосподарських меліоративних систем та управління водними ресурсами» є забезпечення потреб населення і галузей економіки у водних ресурсах, створення сприятливого водно-повітряного режиму для забезпечення гарантованого виробництва сільськогосподарської продукції на зрошуваних землях, збирання та обробки…(Детальніше…)

Інформація про виконання Одеським облводресурсів програми моніторингу поверхневих вод за перший квартал 2017 року

Опубліковано

Державна програма моніторингу поверхневих вод Одеської області виконується згідно з наказом Держводагентства від 10.02.2015р. №14 «Щодо затвердження Програми державного моніторингу довкілля в частині проведення Держводагентством радіологічних і гідрохімічних спостережень за станом поверхневих вод у контрольних створах». У першому кварталі 2017…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 квітня 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець другої декади квітня складає 257 см і 103 см над „0” поста відповідно. За багаторічними даними у…(Детальніше…)

Вітаємо Наталію Самойленко з ювілеєм!

Опубліковано

14 квітня 2017 року виповнюється 45 років інженеру відділу експлуатації водогосподарських систем  Одеського облводресурсів Самойленко Наталії Володимирівні.     Шановна Наталія Володимирівна, щиро вітаємо Вас з ювілеєм!   Якби зійшлися дві зорі І райдуги сплелися в перевесло, Тобі б, напевно,…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з по 1 по 10 квітня 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади квітня складає 158 см і 57 см над „0” поста відповідно. За багаторічними даними у…(Детальніше…)