Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 вересня 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади вересня складає 85 см над „0” поста. За багаторічними даними у першій декаді вересня найвищий рівень на водомірному посту…(Детальніше…)

Інформація про виконання Одеським облводресурсів програми моніторингу поверхневих вод у серпні 2017 року

Опубліковано

Державна програма моніторингу поверхневих вод Одеської області виконується згідно з наказом Держводагентства від 10.02.2015р. №14 «Щодо затвердження Програми державного моніторингу довкілля в частині проведення Держводагентством радіологічних і гідрохімічних спостережень за станом поверхневих вод у контрольних створах». У серпні 2017 року…(Детальніше…)

2-ий День участі України в реалізації стратегії ЄС для Дунайського регіону

Опубліковано

7 вересня 2017 року керівництво Одеського облводресурсів прийняло участь у 2-му Дні участі України в реалізації стратегії ЄС для Дунайського регіону, який відбувся  в місті Одеса за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та ГО «Центр регіональних досліджень» (Одеса, Україна), за…(Детальніше…)

Конкурс “Барви Дністра”

Опубліковано

Триває міжнародний басейновий конкурс “Барви Дністра”. Вперше за 9 років проведення конкурс отримав підтримку Держводагенства України, керівництво якого вважає цей конкурс актуальним і таким що відповідає сучасному напрямку розвитку системи управління водними ресурсами за басейновим принципом.  Держводагенство рекомендувало водогосподарським організаціям…(Детальніше…)

Вітаємо Артура Сваволю!

Опубліковано

5 вересня 2017 року виповнюється 35 років інженеру відділу водних об’єктів    Одеського облводресурсів Сваволі Артуру Валерійовичу.     Шановний Артуре Валерійовичу, щиро вітаємо з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, здійснення мрій та миру.   Тридцять п’ять – це найкраща…(Детальніше…)