Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 жовтня 2016 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець другої декади жовтня складає 193 і 84 см над „0” посту. За багаторічними даними у другій декаді…(Детальніше…)

Виконання ремонтних робіт за 9 місяців 2016 року

Опубліковано

Протягом 9 місяців поточного року експлуатаційними водогосподарськими організаціями Одеського облводресурсів виконувалися роботи з капітального та поточного  ремонтів. Капітальний ремонт на міжгосподарській державній мережі виконаний на суму 242,1 тис.грн. за кошти спецрахунку виконаний капремонт насосно-силового обладнання ГНС Нижньо-Дністровської ЗС. Поточний ремонт…(Детальніше…)

Інформація про виконання Одеським облводресурсів програми моніторингу поверхневих вод за 9 місяців 2016 року

Опубліковано

Державна програма моніторингу поверхневих вод Одеської області виконується згідно з наказом Держводагентства від 10.02.2015р. №14 «Щодо затвердження Програми державного моніторингу довкілля в частині проведення Держводагентством радіологічних і гідрохімічних спостережень за станом поверхневих вод у контрольних створах». За січень-вересень 2016 року…(Детальніше…)

Щодо впровадження Gis системи в діяльності Одеського обласного управління водних ресурсів.

Опубліковано

На теперішній час Одеське обласне управління водних ресурсів забезпечує роботу  спрямовану на удосконалення проектного комплексу з управління водними ресурсами та меліоративними об’єктами Одеської області створеного на базі геоінформаційної системи ArcGis.   Удосконалений програмний комплекс забезпечить більш гнучке та оперативне управління…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 жовтня 2016 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади жовтня складає 158 і 65 см над „0” посту. За багаторічними даними у першій декаді…(Детальніше…)