Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 серпня 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець другої декади серпня складає 85 см над „0” поста. За багаторічними даними у другій декаді серпня найвищий рівень на водомірному посту…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 серпня 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади серпня складає 71 см над „0” поста відповідно. За багаторічними даними у першій декаді серпня найвищий рівень на водомірному…(Детальніше…)

Інформація про виконання Одеським облводресурсів програми моніторингу поверхневих вод у липні 2017 року

Опубліковано

Державна програма моніторингу поверхневих вод Одеської області виконується згідно з наказом Держводагентства від 10.02.2015р. №14 «Щодо затвердження Програми державного моніторингу довкілля в частині проведення Держводагентством радіологічних і гідрохімічних спостережень за станом поверхневих вод у контрольних створах». У липні 2017 року…(Детальніше…)

Відбулася виїзна нарада на Одещині

Опубліковано

В Ізмаїльському управлінні водного господарства 02.08.2017 року відбулася виїзна нарада на тему вивчення ситуації та вжиття заходів щодо покращення якісного стану води у водосховищі Ялпуг – Кугурлуй для забезпечення водою жителів м. Болград. У заході брали участь представники Держводагентства, водогосподарських…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 21 по 31 липня 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець третьої декади липня складає 62 см над „0” поста відповідно. За багаторічними даними у третій декаді липня найвищі рівні на водомірних…(Детальніше…)