Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 січня 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади січня складає 173 і 67 см над „0” посту відповідно. За багаторічними даними у першій…(Детальніше…)

Вітаємо Ганну Аверкієву з ювілеєм!

Опубліковано

10 січня 2017 року виповнюється 40 років провідному інженеру з підготовки кадрів Одеського облводресурсів Аверкієвій Ганні Віталіївні.                   Бажаєм щастя і достатку,            Ясного неба і тепла,             В житті Вам згоди й порядку,           Щоб доля світлою була.         …(Детальніше…)

Вітаємо з ювілеєм Валерію Будурову

Опубліковано

7 січня 2017 року виповнюється 30 років провідному інженеру служби контролю, діловодства та взаємодії з засобами масової інформації  Одеського облводресурсів Будуровій Валерії Олександрівні     Колектив Одеського облводресурсів  щиро вітає Валерію Олександрівну з ювілеєм та бажає міцного здоров’я, особистого щастя,…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 21 по 31 грудня 2016 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець третьої декади грудня складає 193 і 47 см над „0” посту відповідно. За багаторічними даними у третій…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 грудня 2016 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець другої декади грудня складає 190 і 67 см над „0” посту відповідно. За багаторічними даними у другій…(Детальніше…)