Виконання ремонтних робіт та механізація за 9 місяців 2017 року

Опубліковано

Поточний ремонт на міжгосподарській державній мережі  виконаний на суму 4192,5 тис. грн. (що складає 94% від аналогіного періоду  2016 року) у т.ч. за рахунок бюджету – 84,5 тис. грн., за рахунок  спеціального фонду – 4095,6 тис. грн, залишків матеріалів –…(Детальніше…)

Семінар-навчання з питань управління водними ресурсами в м. Одеса

Опубліковано

Одеським облводресурсів 18-19 жовтня 2017 року в м. Одеса буде проведено семінар – навчання з питань управління водними ресурсами, ведення державного обліку водокористування та підведення підсумків роботи водогосподарських організацій за 9 місяців 2017 року. У семінарі – навчанні приймуть участь…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 жовтня 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади жовтня складає 67 см над „0” поста. За багаторічними даними у першій декаді жовтня найвищий рівень на водомірному посту…(Детальніше…)

ІХ нарада Уповноважених Урядів України та Румунії

Опубліковано

11-12 жовтня 2017 року делегація Держводагентства візьме участь у ІХ нараді Уповноважених Урядів України та Румунії у рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, що відбудеться у м. Негрешті-Оаш,…(Детальніше…)