Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 серпня 2016 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець другої декади серпня складає 188 і 83 см над „0” посту. За багаторічними даними у другій декаді…(Детальніше…)

Відбулась робоча нарада!

Опубліковано

18.08.2016 р. на базі Овідіопольського УВГ відбулася робоча нарада з головними інженерами управлінь та начальниками відділів економіки з питань планування та виконання заходів щодо підготовки водогосподарських об’єктів до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років та виконання ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі….(Детальніше…)

Вічна пам’ять

Опубліковано

15 серпня 2016 року на 55-ому році життя померла головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності Одеського облводресурсів Бевзюк Ольга Василівна.   Вона прожила життя сумлінного та відповідального робітника, поважного жителя своєї країни. На роботі Ольгу Василівну цінували за її…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 серпня 2016 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади серпня складає 188 і 79 см над „0” посту. За багаторічними даними у першій декаді…(Детальніше…)

Привітання з ювілеєм Катерині Ківаловій

Опубліковано

7 серпня  2016 року виповнюється 30 років інженеру  1  категорії відділу техногенно-екологічної безпеки  Одеського облводресурсів Ківаловій Катерині Сергіївні.     Шановна Катерино Сергіївно, щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я, вдачі, щастя, здійснення всіх мрій та задумів.   Колектив…(Детальніше…)