Про святкування Дня Південного Бугу

Опубліковано

Відповідно до рішення Басейнової ради Південного Бугу з 2009 року щорічно у третю суботу травня відзначається День Південного Бугу. Цього року свято річки припало на 20 травня. Підвідомчими управліннями Одеського облводресурсів  до Дня Південного Бугу були проведені наступні заходи:  …(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 травня 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець другої декади травня складає 207 см і 85 см над „0” поста відповідно. За багаторічними даними у…(Детальніше…)

Виступ начальника Одеського облводресурсів на апаратній нараді Одеської облдержадміністрації

Опубліковано

 На виконання доручення голови Одеської обласної державної адміністрації 16 травня 2017 року начальник Одеського облводресурсів Потоп Василь Іванович доповів про основні напрямки діяльності управління на апаратній нараді Одеської облдержадміністрації. Презентація Одеського облводресурсів  

Вітаємо Потопа Василя Івановича з Днем народження!

Опубліковано

17 травня – День народження начальника Одеського облводресурсів Потопа Василя Івановича   Колектив Одеського облводресурсів від щирого серця вітає Потопа Василя Івановича з Днем народження!   З Днем народження вітаєм, Щастя й долі Вам бажаєм, Здоров’я небесної благодаті, Миру й…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 травня 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади травня складає 231 см і 69 см над „0” поста відповідно. За багаторічними даними у…(Детальніше…)