Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 червня 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець другої  декади червня складає 203 см і 81 см над „0” поста відповідно. За багаторічними даними у…(Детальніше…)

Інформація про виконання Одеським облводресурсів програми моніторингу поверхневих вод у травні 2017 року

Опубліковано

Державна програма моніторингу поверхневих вод Одеської області виконується згідно з наказом Держводагентства від 10.02.2015р. №14 «Щодо затвердження Програми державного моніторингу довкілля в частині проведення Держводагентством радіологічних і гідрохімічних спостережень за станом поверхневих вод у контрольних створах». У травні 2017 року…(Детальніше…)

Семінар-тренінг у Вінниці

Опубліковано

13-14 червня 2017 року у м. Вінниця відбувся черговий семінар-тренінг «Імплементація вимог Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС»  в рамках проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації напрацьованого законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища». Захід присвячений питанням транспозиції вимог Водної Рамкової…(Детальніше…)

Робоча зустріч з делегацією Грецької Республіки в Одеській обласній раді

Опубліковано

13.06.2017 року в Одеській облдержадміністрації відбулася робоча зустріч щодо перспективи будівництва сучасних і реконструкції діючих очисних споруд, систем водопостачання та водовідведення на півдні Одеської області із залученням іноземних інвесторів, девелоперів та підрядників за участю голови обласної ради Анатолія Урбанського, голови…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 червня 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої  декади червня складає 195 см і 83 см над „0” поста відповідно. За багаторічними даними у…(Детальніше…)