Співчуття

Опубліковано

22 вересня 2016 року на 59 році життя помер водій Одеського облводресурсів КОМПАН ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ. Усі знали Петра Миколайовича як відповідального працівника та надійного товариша. Це велика втрата для всіх нас. Висловлюємо співчуття рідним і близьким покійного.   Колектив Одеського…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 вересня 2016 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець другої  декади вересня складає 212 і 108 см над „0” посту. За багаторічними даними у другій декаді…(Детальніше…)

XXIV спартакіада водогосподарських організацій Одещини

Опубліковано

16 вересня 2016 року відбулась XXIV спартакіада серед виробничих колективів Одеського обласного управління водних ресурсів. Спартакіада проводилась у м. Ізмаїл на спортивних спорудах ділянки № 4 Ізмаїльського УВГ. У спартакіаді прийняли участь всі 9 підвідомчих організацій: Білгород – Дністровське управління…(Детальніше…)

Інформація про виконання Одеським облводресурсів програми моніторингу поверхневих вод за серпень 2016 року

Опубліковано

Державна програма моніторингу поверхневих вод Одеської області виконується згідно з наказом Держводагентства від 10.02.2015р. №14 «Щодо затвердження Програми державного моніторингу довкілля в частині проведення Держводагентством радіологічних і гідрохімічних спостережень за станом поверхневих вод у контрольних створах». У серпні 2016 року…(Детальніше…)