Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 21 по 30 листопада 2016 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець третьої декади листопада складає 144 і 47 см над „0” посту. За багаторічними даними у третій декаді…(Детальніше…)

Про ускладнення погодних умов в Україні 2 – 3 грудня 2016 року

Опубліковано

За повідомленням гідрометеорологічного центру 2 Грудня у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу очікуються складні погодні умови: вночі у західних, північних та центральних областях, вдень на більшій частині території країни сильний мокрий сніг ( у південних областях з дощем),…(Детальніше…)

Семінар в рамках представлення проекту ПРООН-ГЕФ “Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер”

Опубліковано

21 листопада 2016 року в м. Київ в приміщені Міністерства екології та природних ресурсів України відбулось представлення проекту ПРООН-ГЕФ “Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер” . Дана зустріч є продовженням ввідного семінару (Кишинів, 12…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 листопада 2016 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець другої декади листопада складає 198 і 91 см над „0” посту. За багаторічними даними у другій декаді…(Детальніше…)