Учбовий семінар Одеського облводресурсів

Опубліковано

15 лютого 2017 року у приміщенні дорадчого центру відбувся учбовий семінар з начальниками підвідомчих організацій Одеського облводресурсів, начальниками відділів економіки та відділів водокористування. Відкрив семінар начальник Одеського облводресурсів Потоп В.І. З доповіддю про особливості договорів з подачі води водокористувачам, розрахунки…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 лютого 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади лютого складає 204 см і 91 см над „0” поста відповідно. За багаторічними даними у…(Детальніше…)

Інформація про виконання Одеським облводресурсів програми моніторингу поверхневих вод за січень 2017 рік

Опубліковано

Державна програма моніторингу поверхневих вод Одеської області виконується згідно з наказом Держводагентства від 10.02.2015р. №14 «Щодо затвердження Програми державного моніторингу довкілля в частині проведення Держводагентством радіологічних і гідрохімічних спостережень за станом поверхневих вод у контрольних створах». У січні 2017 році…(Детальніше…)

Підсумкова нарада Одеського облводресурсів

Опубліковано

2 лютого 2017 року на базі Кілійського управління водного господарства відбулась нарада Одеського облводресурсів «Підсумки роботи водогосподарського комплексу за 2016 рік та основні напрямки роботи підвідомчих організацій облводресурсів у 2017 році». На нараду було запрошено начальників, головних інженерів, головних бухгалтерів,…(Детальніше…)

Інформація про виконання Одеським облводресурсів програми моніторингу поверхневих вод за 2016 рік

Опубліковано

Державна програма моніторингу поверхневих вод Одеської області виконується згідно з наказом Держводагентства від 10.02.2015р. №14 «Щодо затвердження Програми державного моніторингу довкілля в частині проведення Держводагентством радіологічних і гідрохімічних спостережень за станом поверхневих вод у контрольних створах». У 2016 році лабораторією…(Детальніше…)