Святкування Всесвітнього дня води в Одеському облводресурсів

Опубліковано

22 березня 2017 року в Одеському облводресурсів з самого ранку панувала атмосфера свята. Фасадні вікна будівлі були прикрашені плакатами на тему Всесвітнього дня води, а на великому екрані транслювалися фільми. О 12 годині в приміщенні дорадчого центру облводресурсів відбулися урочисті…(Детальніше…)

Прес-конференція”Всесвітній день водних ресурсів і роль творчих конкурсів у їх збереженні” та нагородження переможців 8-го міжнародного басейнового конкурсу “Барви Дністра-2016″

Опубліковано

Одеське облводресурсів прийняло активну участь у прес-конференції «Всесвітній день водних ресурсів і роль творчих конкурсів у їх збереженні», а також у церемонії нагородження переможців 8-го Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра»-2016, яке відбулось 20 березня 2017 року в приміщенні Одеської обласної…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 березня 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець другої  декади березня складає 235 см і 75 см над „0” поста відповідно. За багаторічними даними у…(Детальніше…)

Всесвітній День Води

Опубліковано

22 березня 2017 року світова спільнота відзначатиме всесвітній День Води, проведення якого у 1992 році започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних  з водних фактором. Вода – це основа життя та здоров’я кожної людини…(Детальніше…)

Інформація про виконання Одеським облводресурсів програми моніторингу поверхневих вод за лютий 2017 рік

Опубліковано

Державна програма моніторингу поверхневих вод Одеської області виконується згідно з наказом Держводагентства від 10.02.2015р. №14 «Щодо затвердження Програми державного моніторингу довкілля в частині проведення Держводагентством радіологічних і гідрохімічних спостережень за станом поверхневих вод у контрольних створах». У лютому 2017 році…(Детальніше…)